درباره هیدج

در سال 1395 بر آن شدیم تا با استفاده از نام این شهر قدیمی که همواره در صنعت کشت و تولید حبوبات در کشور فعال بوده و جزئی از بهترین های این شاخه از تولید محسوب می شود در صنعت لبنیات و  مخصوصا تولید پنیر پیتزا قدم برداشته و شروع به فعالیت کنیم.

 

 

 

شرکت فرآورده های لبنی هوشیار با معرفی برند هایی همچون گرشا ، هیدج ، نامور ، ترمه و … واقع در شهر اردبیل از بهمن ماه سال 1382 آغاز به کار نموده و به لطف خدواند متعال و با تکیه بر مدیران و کارکنان دانش مدار و نیز بکار گیری فن آوری های نوین صنعت  لبنیات ، در مدت زمان کوتاه توانست سهم قابل توجهی از بازار لبنیات کشور را به خود اختصاص دهد.

فعالیت این شرکت با بکارگیری حدود 23 نفر آغاز شده  و با افزایش  سریع حجم تولید و تقاضای بازار به محصولات نوآورانه این شرکت  که با توسعه کارخانه های تولیدی به 2 واحد همراه بوده ، ظرف کمتر از 10 سال ، نیروی انسانی مستقیم مشغول به کار به بیش از 200 نفر افزایش یافته است که به این ترتیب تواسنت بخشی از رسالت اجتماعی خود را در زمینه اشتغال جوانان این مرز و بوم محقق سازد.

الویت اصلی این شرکت ، نوآوری در توسعه محصولات جدید و افزایش سطح سلامتی جامعه با پایش مداوم انتظارات و نیاز های واقعی مشتریان می باشد.

پیاده سازی استاندارد های بین المللی نظر ISO14001,ISO9001 و…در عالی ترین سطح تاییدی بر استمرار تولید محصولات  سلامت محور و با کیفیت این سازمان می باشد

کسب پی در پی عناوینی همچون :

 

1- رعایت حقوق مصرف کنندگان

2- تولید کننده محصولات فراسودمند

3- دریافت نشان سیب سلامت

4- واحد برتر  استاندارد با بالاترین نمرات

و … نشان از تاکید همیشگی بر اصول اساسی اشتغال پایدار  و سلامت مصرف کنندگان  و حفظ محیط زیست دارد.

حمایت همیشگی از نهاد ها و بنیاد های خیریه و انجام امور  عام المنفعه ، حمایت از ورزشکاران ، حمایت همیشگی از جامعه هنرمندان  و فعالیت هنری ، تنها بخش کوچکی از تلاش ما  در تحقق مسئولیت اجتماعی می باشد

لذا با توجه به رویکرد و نظرات مدیریت محترم جناب آقای مهندس  یاری که همواره کیفیت و سلامت  محصولات را در اولویت  قرار داده ، محصولاتی با پایه پنیر اولیه و لبنیات کاملا محلی مورد تولید مجموعه قرار گرفته و روانه بازار شده است .

در فاز اول با تولید پنیر پیتزا در درجه های کیفی مختلف اعم از :

پنیر های  1-ایتالیایی       2-دانمارکی      3-پروسس

و در قدم های بعدی با تولید خمیر پیتزا و خمیر پیراشکی ، انواع  همبرگر و کباب لقمه ، ناگت ،فلافل ، سوسیس و کالباس و انواع گوشت و مرغ بسته بندی وارد بازار فروش خواهیم شد.

 

 

امید است با حمایت و همراهی شما عزیزان قدم های موثری جهت بهبود  سلامت و تغذیه  مردمان سرزمینمان برداریم.

به امید خداوند متعال و دعای خیر شما دوستان و همراهان گرامی